Sirene Belek Hotel ligger längts med medelhavet bland Beleks många trevliga golfbanor.
Antalya Golf Club
Antalya Golf Club är en komplett golfanläggning och erbjuder de båda banorna PGA Sultan och The Pasha. PGA Sultan är den längsta och tuffaste av de två men även om The Pasha är relativt kort lurar många utmaningar. Det är två välskötta banor i anslutning till Sirene. Hotellet har löpande shuttle till klubbhuset varifrån bägge banorna startar.
Antal rum: 426st
Wifi: Ja
Frukost: All inclusive
Bar: Ja
Restaurang: Ja
Pool: Ja
Pool inomhus: Ja
Spa: Ja
Gym: Ja
Tennis: Ja
Konferenslokaler: Ja
Närmaste flygplats: Antalya 30km
Närmaste bana: Antalya Golf Club 1km





Hotellet erbjuder allt från rymliga rum till villor ihop med trevliga faciliteter, utomhuspool, privat strand och trevligt Spa. Genom den lummiga trädgården når du anläggningens aktiviteter, barer och inbjudande platser i solen. Här väntar fantastiska smakupplevelser på anläggningens många restauranger. Hotellet erbjuder två buffé restauranger samt fyra á la carte restauranger, här kan du kan avnjuta läckra rätter med stor variation. Sirene är en plats för avkoppling med närhet till Antalya Golf Clubs spännande 36-håls anläggning.
Prisbilden nedan är exempelpriser. Priserna kan variera beroende på säsong och tillval, kontakta oss för fullständiga prisuppgifter.
Varmt välkommen med din offertförfrågan.
Du är inte på något vis bunden att gå vidare med din förfrågan.
Vi lovar, vi kommer inte fylla din inkorg. Du kommer få ta emot tips kring golf, resor, härliga erbjudanden och
spännande nyheter.